ייעוץ חינם לבעלי עסקים בבית העסק    |    משלוח חינם לכל הארץ בקניה מעל 200 ש״ח

הלקוחות שלנו

מפיצי ריח למלונות ואתרי נופש יוקרתיים

רעיונות הפצת הניחוחות של Aromaray מצאו קבלה והכרה עצומה בבתי מלון, מועדונים, אתרי נופש וספא, בכל רחבי הארץ.

ניחוחות “בהשראה טבעית” ומפיצי ריח חשמליים מעוצבים ניתן לראות בבתי מלון, צימרים ואתרי נופש יוקרתיים ברחבי הארץ. הריח עוזר ליצור זהות מותג ייחודית עבור האורחים וקהל הלקוחות שלהם. בין אם זה בלובי המלון, סוויטות יוקרה, חדרי דלוקס או אזורי כיבוד, הניחוחות ומערכות הריח שלנו יוצרים אווירה חדשה נפלאה ותחושה מרגיעה לאורחים.

מפיץ ריח לבית

הפצת ריחות למסעדות וקפטריות

במהלך השנים, אנו מספקים מערכות הפצת ארומה בעלות ביצועים גבוהים וניחוחות טבעיים מתוקים להרבה רשתות מסעדות בארץ. לקוחותינו אוהבים את הניחוחות הייחודיים.

למעשה, לקוחותיהם מבררים על הניחוחות הנפלאים אשר ממלאים את האוויר ברגע שרגלם דורכת בבית הקפה. כיום יש לנו כ200 בעלי מסעדות ומנהלי פאבים המשתמשים במערכות הפצת הריחות שלנו.

מפיצי ריחות למשרדים עסקיים

אנחנו מבלים חלק נכבד מהיום במקום העבודה שלנו. הריח שלנו מקבל אותנו בבוקר, ומלווה אותנו לאורך כל היום. ריחות מסויימים משאירים אותנו עירניים, חיוביים ורגועים ומשפיעים על המוטיבציה והפרודוקטיביות שלנו.

זו לא סתם תחושה, זה בא לידי ביטוי בסקרי שביעות הרצון של העובדים. עם מערכות הפצת הארומה המשוכללות שלנו ובניחוחות טבעיים ונפלאים זה זמן רב. זה בא לידי ביטוי ברמות התפוקה שלהם, במדד האושר של העובדים, באווירת המשרד החיובית ובפנים העליזות משעות הבוקר עד שעות הערב המאוחרות

הפצות ריח בחנויות

בתי עסק, רשתות שיווק, מסעדות ואולמות תצוגה. ריחות מסוימים משפיעים באופן לא מודע לטובה על מצב הרוח של הלקוחות. הם מגבירים ומעודדים רכישות אימפולסיביות ומאריכים את משך הזמן של הלקוח – אצלכם בעסק.

בפעם הבאה שתבקרו בחנות שאתם אוהבים, נסו להבחין איזה ריח יש לה.

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי,
איך אפשר לעזור?