ייעוץ חינם לבעלי עסקים בבית העסק    |    משלוח חינם לכל הארץ בקניה מעל 200 ש״ח

דיפיוזר חשמלי ריח

אחת הטכנולוגיות היותר מתקדמות להפצת ניחוחות במרחב היא ללא ספק דיפיוזר ריח אשר תוך פרק זמן קצר מרגע הפעלתו, הוא מסוגל לכסות שטח נרחב בניחוחות מהפנטים, אותם תוכלו לבחור מבין שורה של סוגי ניחוחות, התואמים את טעמכם האישי.

ישנם מגוון רחב של מכשירים להפצת ריחות במרחב הפרטי והציבורי, אך ללא ספק דיפיוזר ריח הינו המכשיר האולטימטיבי אשר מסוגל תוך מינימום זמן, לעטוף את חלל החדר בניחוחות ארומטיים אשר אינם ישאירו מקום לדמיון ויובילו אתכם למקומות של שכרון חושים מתמשך. 

באמצעות דיפיוזר ריח, תגלו עולמות חדשים של ניחוחות מרתקים אשר יסחפו אתכם אל עבר מציאות חדשה של ניחוחות ארומטיים אשר שונים מכל ניחוחות אחרים שאתם מכירים. דיפיוזר ריח, הינו מכשיר בעל טכנולוגיה חשמלית אשר מאפשרת להפוך את המים הנמצאים במכשיר ובתוכם טיפות השמנים הארומטיים, לאדי ריח עוצמתיים אשר תוך פרק זמן קצר מאוד, מרגע הפעלת המכשיר, ניתן יהיה לספוג את הניחוח הארומטי אשר ישתלט על החדר ויהפוך אותו לחגיגה שלמה של ניחוחות עוצמתיים, אשר שונים בצורה מוחלטת, מכל ניחוח שאת מכירים. 

גדלים ועיצובים שונים

מכשיר הדיפיוזר ריח, מגיע אליכם במגוון רחב מאוד של עיצובים, צבעים וגדלים המתאימים לכל מקום בו תבחרו להניח אותם. ככל שגודל הדיפיוזר יהיה גדול יותר, כך הוא יכסה שטח נרחב יותר בקלות ותוך מספר שניות מועט. מדובר בבשורה של ממש לחובבי הניחוחות הארומטיים, אשר שהות בחלל בו מפוזרים ניחוחות ארומטיים, מעניק להם אנרגיות עוצמתיות להמשך היום.

ישנם מגוון רחב מאוד של עיצובים לדיפיוזר, אשר כל אחד מהם יכול להתאים למקום ספציפי, בו תעדיפו למקם את הדיפיוזר. חשוב מאוד לבחור את המכשיר המתאים ביותר לחלל בו תרצו להפעיל את הדיפיוזר, כך שבמידה ומדובר על חלל קטן, יש צורך במכשיר קטן אשר יספק כיסוי אולטימטיבי ויפיץ ניחוחות עוצמתיים ובעלי השפעה על קולטני הריח הנמצאים בגופנו. 

ניחוחות בעוצמות שונות

מכשיר הדיפיוזר הינו בעל טכנולוגיה אשר הופכת את המים לאדים של ניחוחות עוצמתיים ועמוקים. על מנת להפעיל את המכשיר, יש למלא את המיכל במים ולתוכו לטפטף מספר טיפות של שמן ארומטי שתבחרו מבין מגוון סוגי שמנים ארומטיים אשר לכל אחד מהם, סגולה משלו המשפיעה בתחומים שונים, ישנם שמנים ארומטיים המסוגלים להשפיע מבחינה נפשית, ישנם שמנים מעוררים יותר, ישנם שמנים ארומטיים המספקים ניחוחות אנרגטיים ועוצמתיים וישנם כאלה המתאימים יותר לסיטואציות אינטימיות. 

ניתן לומר כי לשמנים ארומטיים סגולות משלהם, אשר מופקות בתהליך מורכב הכולל הפקת תמציות פרחים והפיכתן לשמן ארומטיים בניחוח זני הפרחים השונים. כל שמן ארומטי, מביא עמו ניחוחות בעוצמות שונות ומגוונות, בהתאם להעדפות האישיות שלכם. על כל שמן ישנו התרכובת שלו המשפיעה על עוצמתו ויש לקחת זאת בחשבון, בעת שבוחרים את סוג השמן המועדף על ידכם.

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי,
איך אפשר לעזור?